Page Loading...

Mapa projektu

Rodinné domy na prodej v Praze 5 jsou pro naše klienty připraveny v rámci nové etapy. V předchozích etapách našich úspěšných projektů jsme novým majitelům předali více jak 120 nových domů. Námi připravené nové rodinné domy na prodej v Praze 5 vyhovují klientům, kteří hledají klid a pohodu venkovského prostředí skloubené s výhodami města. Tyto rodinné domy na prodej v Praze 5 jsou připraveny v kategoriích 5+KK a 6+KK, s vlastním pozemkem, garážovým a parkovacím stáním. Všechny rodinné domy na prodej v Praze 5 stojí na vlastních pozemcích. Je tedy pouze na Vás, jak si svojí novou zahradu zušlechtíte.

Google maps
Rozvržení domů

Do přírody na kole

Díky své poloze, nabízí Řeporyje zajímavé možnosti víkendových cyklotoulek. Nasedněte na kolo a vydejte se po trase A12 z Řeporyj přes Dalejské a Prokopské údolí až do Braníku. Délka trasy je cca 10 km, což z ní dělá idální volbu na odpolední projížďku. Po cestě se můžete zastavit u mnoha zajímavostí, jako jsou například kamenné sochy, které vytvořil sochař Kurt Gebauer, nebo si udělat krátkou zastávku u Prokopského jezírka s labutěmi a kachnami. Pokud budete mít štěstí a zastavíte se v jednom z několika místních lomů, natrefíte třeba na zkamanělinu pradávného živočicha. Dalším tipem může být cyklotrasa A11, která Vás vyvede z Řeporyj přes chráněnou přírodní oblast Cikánka a výlet zakončíte dobrým obědem na Zbraslavi.

Nákupy na dosah

Nákupy na dosah

Nejezděte za nákupy na druhou stranu Prahy. Za 7 minut se dostanete autem například do Metropole Zličín, která nabízí široké možností nákupů a zábavy.  Na ploše 70.000 metrů čtverečních zde najdete velké množství obchodů, multikino, restaurace, wellness a moho dalšího. Metropole Zličín není samozřejmě jedinou blízkou možností nákupů. V samotných Řeporyjích je dostatek alternativ pro rychlý nákup potravin a jiného zboží. Další centra v okolí jsou například OC Lužiny, nebo Galerie Butovice.

Veškeré služby jsou v okolí

Ačkoliv budete bydlet v klidné lokalitě, v domě se zahradou, stále se Vám dostane komfortu velkoměsta. V docházkové vzdálenosti naleznete veškeré služby, které potřebujete ke svému každodennímu životu. V přímém okolí se nachází lékárna, praktický lékař pro dospělé i děti, policejní stanice, pošta, základní umělecká a mateřská škola.

Rychle do centra

Rychle do centra

Řeporyje se sice nalézají v klidné lokalitě, nicméně disponují velice dobrou dopravní dostupností. Automobilem z Václavského náměstí dojedete za cca 20 min, na letiště do 10 minut. Nejbližší stanice metra „Luka“ je vzdálena 5 minut automobilem, případně můžete využít autobusových linek  číslo174, 230, 255, 301, 352 a 502. Na vzdálenější výlety se můžete vydat třeba z vlakové zastávky Praha - Řeporyje.

© 2015 Řeporyje v zahradách